Батьки запитують:

          «Що потрібно зробити, щоб влаштувати дитину                                                                 на цілодобове перебування?»

 

   Відповідаємо:

   Крок 1-й.

   Для влаштування дитини на цілодобове перебування (не навчання! ) батьки, або особи, що їх замінюють, звертаються до ЦЕНРУ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ за місцем проживання з проханням надати акт оцінювання потреб сім’ї /дитини та заявою про зарахування на цілодобове перебування дитини в ДНРЦ №1.

   Крок 2-й.

    Батьки, або особи, що їх замінюють звертаються до Органу управління освітою  за місцем проживання з наступним пакетом документів:

  • заява одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування.

  • акт оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики (див. Крок 1-й);

  • висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями ІРЦ або ОПМПЦ;

  • індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю (за наявності).

Крок 3-й.

     Батьки, або особи, що їх замінюють звертаються до служби у справах дітей району з метою отримати рекомендації для органу  опіки і піклування, який , в свою чергу, приймає рішення про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування.

Крок 4-й.

     Батьки, або особи, що їх замінюють, отримують рішення органу опіки і піклування та здають його в наш Центр.